Katarzyna Taperek-Grzędzińska

Katarzyna Taperek-Grzędzińska
Coacherka

Jestem absolutnie zachwycona kierunkiem, w jakim zmierza świat! – to była moja pierwsza myśl gdy skończyłam czytać FemBooka

W prawie każdym fragmencie odnajdywałam własne wartości, a podczas czytania uśmiech nie schodził mi z twarzy. Przywództwo oparte na współpracy, empatii i budowaniu relacji, szczerość i autentyczność, wygoda w życiu i w modzie i jeszcze biznes w kształcie pączka!

Czy to się dzieje naprawdę? Kobiety przestały być niewidzialne, a przestrzeń publiczna i rynek muszą zacząć się nimi liczyć. Oprócz miodu na (moją) duszę muszę jednak jasno zaznaczyć, że ta publikacja to przede wszystkim kawał praktycznej wiedzy opartej na światowej prasie.

Prawdziwy rozwój firmy to rozwój oparty na rzetelnej diagnozie nadchodzących zmian, a FemBook jasno i czytelnie wskazuje ich kierunek. Jestem wdzięczna autorom za tą publikację, bo już wiem, że wiele z jej elementów wykorzystam w mojej własnej działalności.

A dlaczego jeszcze warto sięgnąć po tą publikację? Bo oprócz całego wkładu merytorycznego to się po prostu fantastycznie czyta!

Katarzyna Taperek-Grzędzińska
Coacherka

Coacherka (już nie coach), trenerka kompetencji miękkich z elementami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), założycielka działalności 'Swoją drogą" – w pełni nastawionej na dobro drugiego człowieka.

Podając swój email wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera, informacji o nowych artykułach, produktach i usługach Mentor Marketingu. Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.​