Marketingowe kursy
i konsultacje online

Odkryj wartości swojej marki - strategiczny marketing, social media, brand

Mentor Marketingu - Sylwia Dębowska Lenart

Marketingowe konsultacje i kursy online

 

Utrzymanie wysokiej konkurencyjności marki w świecie współczesnego biznesu wymaga ciągłego poszerzania posiadanych zasobów wiedzy na temat reklamy. Konsultacje i kursy marketingowe online, które prowadzę jako Mentor Marketingu, pomogą Ci we wdrożeniu nowych, praktycznych rozwiązań, przekładających się na skuteczne dotarcie do nowych klientów i zwiększoną konwersję na stronie internetowej. Sprawdź, co konkretnie mogę Ci zaoferować!

Zdobądź niezbędną wiedzę w trakcie konsultacji i kursów online

Prowadzę cyklicznie kursy marketingowe, stacjonarnie i online, w których trakcie przekazuję moim słuchaczom pełen pakiet najpotrzebniejszej wiedzy na wybrany temat z branży reklamowej. Potrafię pomóc w zoptymalizowaniu wdrożonych wcześniej działań, które zaczną przynosić dzięki temu znacznie lepsze efekty. Pozostaję również na bieżąco ze wszelkiego rodzaju nowinkami i staram się z tego względu dzielić wyłącznie aktualnymi wskazówkami, które w wielu wypadkach pozwolą na wyprzedzenie konkurencji.

Jako praktyk posiadam wieloletnie doświadczenie w skutecznym budowaniu marki, a także pracy z kanałami w mediach społecznościowych oraz narzędziami takimi jak Google Analytics czy Facebook Ads. W trakcie moich kursów i konsultacji marketingowych online stawiam zatem przede wszystkim na praktyczne i łatwe do wdrożenia porady, dzięki którym skutecznie zareklamujesz w sieci swój produkt lub usługę. Po prostu wybierz rodzaj odpowiadającego spotkania, a ja zajmę się resztą – po ukończeniu go będziesz mógł śmiało zabierać się do pracy!

Szybka nauka podczas kursów marketingowych online

Jako mentor kognitywny potrafię połączyć przekazywanie praktycznej wiedzy z nauczaniem w sposób zupełnie przystępny i łatwy do zrozumienia. Możesz być pewien, że w trakcie szkolenia czy konsultacji nie spotkasz się z zalewem teoretycznych, trudnych do wdrożenia informacji. Zapewniam atrakcyjne, proste do przyswojenia materiały i przekazuję wskazówki tak, by ich skuteczność można było od razu zbadać w praktyce.

Jeśli interesują Cię kursy i konsultacje marketingowe online w przystępnej cenie, wybierz interesujące Cię szkolenie i spotkajmy się! Dowiesz się wszystkiego, co niezbędne do prawidłowego i szybkiego rozwoju swojej marki w internecie, a także pozyskiwania nowych klientów. Nie czekaj więc i dokonaj wyboru już teraz!

Podając swój email wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera, informacji o nowych artykułach, produktach i usługach Mentor Marketingu. Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.​