CYKL
KONSULTACJI

4 SPOTKANIA (po 90 min.) + AUDYT
2 WYBRANYCH MIEJSC W SIECI

analiza branży i grupy
docelowej

pomysły dotyczące
strategii marketingowej i strategii marki

audyt twojej strony internetowej i social mediów z rekomendacjami

CYKL KONSULTACJI

Profesjonalna strategia reklamy dla przedsiębiorstwa wymaga wzięcia pod uwagę wielu ważnych czynników, które razem przełożą się na bardzo pozytywne efekty. W trakcie wyjątkowego cyklu czterech konsultacji marketingowych, które oferuję, dowiesz się wszystkiego na temat metod rozwoju swojej marki i poznasz praktyczne porady i wskazówki, umożliwiające zwiększenie zasięgów i konwersji na stronie internetowej. Sprawdź, co konkretnie mogę Ci zaoferować!

Cykl konsultacji marketingowych online

Jestem wieloletnim praktykiem marketingowym i chętnie przekażę Ci specjalistyczną wiedzę na temat tego, w jaki sposób najlepiej rozwijać swoją firmową markę, budować zasięgi przy wykorzystaniu mediów społecznościowych i pozyskiwać nowych klientów w internecie. W trakcie konsultacji skupimy się na omówieniu Twojego indywidualnego przypadku. Przedstawię Ci takie mechaniki i metody promowania produktu lub usługi, które najlepiej zadziałają w sytuacji, w której aktualnie się znajdujesz.

Wraz z czterema konsultacjami marketingowymi możesz liczyć także na dokonanie przeze mnie profesjonalnego audytu dwóch wybranych stron internetowych lub profili w mediach społecznościowych. Rzetelnie przeanalizuję Twoją aktywność na nich pod kątem skuteczności i przejrzystości. Zarekomenduję Ci następnie rozwiązania, pozwalające na większe zaangażowanie użytkowników i sprawienie, by algorytmy wyszukiwarek internetowych sprzyjały Twojej witrynie znacznie bardziej.

Dowiedz się tego, co najważniejsze w marketingu, w trakcie czterech konsultacji!

Kompleksowe podejście do działań reklamowych w internecie to absolutna podstawa osiągnięcia sukcesu i przyciągnięcia uwagi nowych odbiorców do Twojego produktu lub usługi. W trakcie cyklu spotkań przeprowadzimy rzetelną analizę branży, w której operujesz, a także grupy docelowej, do której najbardziej chcesz trafić. Usprawnimy Twoją strategię reklamową i sprawimy, że pierwsze efekty pojawią się w mgnieniu oka.

Zdecyduj się na moje konsultacje marketingowe w przystępnej cenie, jeśli cenisz wartościowe, konkretne i skupione na najważniejszych aspektach szkolenia. Podczas spotkań dowiesz się wszystkiego, co jest prawdziwie niezbędne do rozwoju marki w internecie. Nie czekaj więc – skontaktuj się ze mną jak najszybciej i zabierajmy się do pracy nad reklamą Twojego produktu lub usługi!